Біопрепарат «БIОСТОК + компост» 100 грам

Біопрепарат «БIОСТОК + компост» 100 грам
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 0006
 

Опис Біопрепарат «БIОСТОК + компост» 100 грам

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумні пакетики по 100 грам;

Фасовка: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд: суха суспензія світло коричневого кольору;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. Мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО / г - не менше ніж 1 * 109);

Токсичність і шкідливість: Не містить гормонів та антибіотиків. Нетоксичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для навколишнього середовища, тварин і людей;

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний до застосування, однак можливе зниження активності. Це необхідно враховувати при розрахунку дозування.


Опис

Сухий біопрепарат «Биосток + компост» - застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків при компостування.

Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis і В. Licheniformis з додаванням поживних речовин і мінералів.

Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів і ферментів за короткий термін зменшується обсяг і, як правило, знезаражуються відходи рослинного походження. В результаті знищується насіння бур'янів, а готовий компост є цінним органічним добривом.

Приготування робочого розчину:

Відміряти столовою ложкою необхідну дозу препарату з розрахунку 50 г на 1 м3 відходів. В одній столовій ложці набрані без верху - 10 грам. Додати його в відстояну нехлорированную воду кімнатної температури (від +20 до +25 ° С) об'ємом не менше 10 літрів. Інтенсивно перемішуючи через невеликі проміжки часу, для збагачення суміші киснем. Дати настоятися протягом 30-60 хвилин.

Отриманий розчин рівномірно, пошарово розприскати за допомогою лійки або відра на органічний матеріал, приготований для компостування.

Кожен шар (20-25 см) компостній ями вкривати шаром землі.

Для поліпшення наповнення повітрям, компостований матеріал 2 рази в місяць перемішувати, а також зволожувати НЕ хлорованою водою. Під час перемішування додатково вноситься підготовлений розчин «Биосток + компост» з розрахунку 20 г на 1 м3.

Основною вимогою роботи біопрепарату «Биосток + компост» є збереження в межах 45-55% вологості і наявності кисню в компостируемой матеріалі. В результаті при недостатньому наявності кисню всередині органічних відходів, може початися процес гниття органіки.

При температурі вище +10 ° С і сприятливих умов можна очікувати результату вже після 3-4 тижнів.

Увага! На момент обробки органічні відходи повинні бути вологими. Готову компостну яму не накривати плівкою і як правило, по можливості бажано притенить. Для зручності, змішати порошок з водою в пропорції 1: 1 до утворення однорідної маси без грудок. І потім розбавити водою отриману суміш до необхідного обсягу.

Не вдихати суху суспензію біопрепарату. У разі контакту з очима промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При необережному ковтанні викликати блювоту, промити шлунок і звернутися до лікаря.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create